AR3CMONITOR(1) UserCommands AR3CMONITOR(1) NAME ar3cmonitor−klientsystemuwizualizacjiAR-3c SYNOPSIS ar3cmonitor[options][host][port] DESCRIPTION ar3cmonitorjestklientemsystemuwizualizacjiAR-3c. OPTIONS −−acacheopt włączyćoptymalizacjeAnalogCache(EKSPERYMENTALNE) −−conf−locale ustawjęzykkonfiguracji(np.pl_PL,ru_RU) −−encoding ustawkodowaniekonfiguracji −−fullscreen pokażnapełnymekranie −h,−−help pokażtąpomoc −−lang ustawjęzykinterfejsu(np.pl) −−maximize pokażzmaksymalizowany −−memlowhigh ustawdolnyigórnyprógużyciapamięci −m,−−menu pokażmenu −n,−−scheme wybieszschemat(domyślnie0,−1dlapominięciawyboruschematu) −−off−update−ival zmieńokresodświerzaniadlatrybuoffline(ms) −−rlimitlimit ustawlimitrównocześniewykonywanychrządań(eksperymentalne,domyślnie1) −−update−ival zmieńokreśodświerzania(ms) −V,−−version pokażwersje EXAMPLES Podłączeniedoar3cctrlna192.168.2.100nadomyślnymporcie: ar3cmonitor192.168.2.100 UżyciejęzykapldointerfejsuużytkownikaorazRosyjskiegodlakonfiguracji: ar3cmonitor--langpl--conf-localeru_RU192.168.2.100 ar3cmonitor March2008 1 AR3CMONITOR(1) UserCommands AR3CMONITOR(1) AUTHOR KrzysztofMazur<krzysiek@podlesie.net> SEEALSO ar3cctrl(1) ar3cmonitor March2008 2